III kolejka za nami

III kolejka za nami

III runda rozgrywek odbyła się w miniony weekend dla naszych zespołów. Swoje mecze rozegrały wszystkie zespoły oprócz, żaków F2, którzy tym razem pauzowali.

TRAMPKARZE C2

MKS Trzemeszno - Polonia II Środa Wlkp.5:1

Bramki dla MKS: Jakub Bednarek 2, Nikodem Żywczewski, Damian Gajos, Maksymilian Welzandt

Tym razem nasz najstarszy zespół udanie zaprezentował się po porażce w ubiegłym tygodniu w Pobiedziskach. Przewaga trzemesznian nie ulegała choćby przez moment żadnej dyskusji i dopiero przy stanie 5:0 gościom udało się po rzucie rożnym strzelić honorowego gola.

Skład MKS:

Fryderyk Antas, Jakub Zawada, Nikodem Żywczewski, Oskar Dzienniak, Sebastian Graczyk, Patryk Bombel, Damian Gajos, Maksymilian Welzandt, Błażej Pers, Jakub Bednarek, Sebastian Baran oraz z ławki rezerwowych: Kacper Witkowski, Łukasz Lehmann, Kacper Guzik,Maksymilian Wilkowski.

MŁODZIKI D2

MKS Trzemeszno - Pelikan Niechanowo 2:4

Bramki dla MKS: Mikołaj Brończyk2

Kolejny ciekawy przebieg miał mecz młodzików. Tym razem nie udało się jednak zdobyć żadnego punktu i rywale z Niechanowa okazali się skuteczniejsi.

Skład MKS:

Kamil Kocierz, Kacper Żywica, Kacper Górny, Paweł Nowicki, Wojciech Sudaj, Kacper Różewicz, Antoni Chudziński, Mikołaj Brończyk, Alan Albinowski oraz z ławki wchodzili: Hubert Szczepankiewicz, Kacper Paternoga, Witold Trzciński, Dominika Piotrowska, Jakub Duniecki, Bartosz Lisiecki

ORLIKI E1

Piast Kobylnica - MKS Trzemeszno 4:5

Bramki dla MKS: MateuszDziel 2, Jakub Pielichowski, Jakub Filipiak, Oskar Kolberg

Swój drugi mecz (w II kolejce pauzowali) rozegrali podopieczni Bartosza Górnego. Rywalizowali oni w Kobylnicy z miejscowym Piastem i był to ich pierwszy meczna naturalnej trawie. Nasz zespól dobrze reagował na bramki strzelane przez rywali i pokonał ostatecznie miejscowych.

Skład MKS:

Jarosław Skonieczny, Jakub Pielichowski, Mateusz Dziel, Mikołaj Górny, Jakub Filipiak, Filip Baran, Adrian Ziemba, Szymon Kubasik, Eryk Wilkowski, Oskar Kolberg, Aleksander Jatczak, Wojciech Walter, Jakub Górny

ŻAKI F1

Tym razem w Poznaniu odbył się drugi turniej ligowy WZPN żaków F1 rocznik 2009, gdzie drużyna MKS Trzemeszno odniosła komplet zwycięstw, umacniając się na prowadzeniu w tabeli ligowej.

Wyniki:

MKS - TALENT II Poznań 1 : 0 (strzelec bramki: Fabian Morzyński)

MKS - KOZIOŁEK Poznań 1 : 0 (bramka: Antoni Hadrich)

MKS - JURAND Koziegłowy 2 : 1 (bramki: Jakub Choniej i Dominik Michalik)

W pozostałych meczach:

KOZIOŁEK - JURAND 1 : 0

JURAND - TALENT II 2 : 1

KOZIOŁEK - TALENT II 1 : 4

Skład MKS Trzemeszno: Filip Surdyk, Kacper Pawełczak, Oliwier Liberkowski, Antoni Hadrich, Jakub Choniej, Dominik Michalik, Klaudiusz Jakubiak, Fabian Morzyński, Dominik Woźniak i Eryk Skokun

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości