zamknij reklamę

Kolejne mecze naszych piłkarzy

Kolejne mecze naszych piłkarzy

W ostatnich dniach kolejne mecze rozegrały nasze zespoły piłkarskie. W pięciu rozegranych meczach zanotowaliśmy dwa zwycięstwa i trzy porażki.

ORLIKI

To właśnie dzięki temu zespołowi osiągnęliśmy dwie wygrane. Najpierw w niedziele pokonali oni w Koziegłowach zespół PSS Junior 8:2, a w Wielki Czwartek na tym samym obiekcie pokonali Karolinkę Koziegłowy 18:2. 

W pierwszym meczu bramki strzelali: Oskar Kolberg 3, Adrian Fabianek 2 oraz Piotr Olszewski, Adrian Ziemba, Eryk Wilkowski i Aleksander Jatczak po jednej. Wczoraj natomiast aż siedem bramek zdobył Mateusz Dziel, cztery kolejne dołożył Oskar Kolberg, po dwie zdobyli Adrian Ziemba i Filip Dziel, a także Jakub Filipiak, Dominika Piotrowska i Jakub Górny po jednej. Dla tego ostatniego był to debiutancki gol. Przypomnijmy, że rywalizuje on z zawodnikami starszymi od siebie o 3 lata. Z bramki z pewnością dumny był trener zespołu, a prywatnie ojciec zawodnika - Bartosz Górny. 

Po dwóch kolejkach nasza drużyna dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu zajmuje pierwsze miejsce w tabeli, a już w następnym meczu, w sobotę 29 kwietnia o 11:00 na trzemeszeńskim orliku podejmować będzie zespół Lidera Swarzędz.

MŁODZIKI

Podopieczni Jacka Siwy zagrali tylko jeden mecz. W sobotę grali oni na wyjeździe z 1922 Lechią Kostrzyn. Po dość przeciętnej grze nasi zawodnicy ulegli rywalom 3:1 i spadli na 3 miejsce w tabeli.

Kolejny mecz nasi młodzicy zagrają w sobotę 29 kwietnia na wyjeździe z Vitcovią Witkowo. Początek o 11:00.

TRAMPKARZE

Zdecydowanie poniżej oczekiwań grają z kolei nasi trampkarze. Zespół występujący w II lidze okręgowej zanotował fatalny falstart rundy wiosennej i zanotował trzy porażki z rzędu. W ostatnich dniach, w niedzielę nasz zespół uległ w Poznaniu Chrobremu 0:3, a wczoraj również w Poznaniu przegrał 2:3 z Przemysławem. Bramki dla trzemesznian strzelili Jakub Bednarek i Mateusz Brauza. Niewiele zabrakło, a udało by się ten mecz zremisować, gdyż Przemysław zwycięskiego gola strzelił w ostatniej minucie meczu.

W kolejnym meczu trampkarze zagrają na własnym boisku, w sobotę 22 kwietnia o 11:00 ze Spartą Oborniki.  

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości