MKS skorzystał z pomocy MSiT

MKS skorzystał z pomocy MSiT

Drugi rok z rzędu MKS Trzemeszno otrzymał dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach programu „KLUB”. Dzięki dofinansowaniu z MSiT w 2017 roku w kwocie 15 tysięcy złotych nasz klub mógł urozmaicić i zwiększyć liczbę jednostek treningowych dla naszej młodzieży oraz zakupił dla nich potrzebny sprzęt. W ramach dofinansowania zakupiliśmy m.in. cztery bramki treningowe, komplet piłek nożnych oraz nowe dresy dla zespołu trampkarzy. Zarówno zarząd, trenerzy jak i zawodnicy klubu MKS Trzemeszno są bardzo wdzięczni za otrzymane dofinansowanie i liczą na możliwość kontynuacji programu w roku 2018. Serdecznie dziękujemy!

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości