Nasze zespoły rozpoczynają rundę wiosenną

Nasze zespoły rozpoczynają rundę wiosenną

Już w najbliższy weekend rozgrywki ligowe w rundzie wiosennej rozpoczynają nasze drużyny piłkarskie. Jutro na boisko wybiegną nasi orlicy oraz młodzicy, a w niedzielę swój mecz rozegrają trampkarze. 

Orlicy w sobotę o 11:00 podejmować będą na trzemeszeńskim orliku zespół Concordu Murowana Goślina. Ponadto rywalami naszych orlików będą Wełnianka Kiszkowo, Mieszko Gniezno oraz Piast Kobylnica.

Młodzicy na Stadionie Miejskim w Trzemesznie podejmować będą natomiast o 14:00 drużynę Lecha Poznań Football Academy Rogoźno. Kolejnymi rywalami podopiecznych Jerzego Brończyka będą KS Łopuchowo, Pelikan Niechanowo i Nielba Wągrowiec.

W niedzielę o 10:00 na Stadionie Miejskim zagrają trampkarze. Rywalem naszego zespołu będzie Stella Luboń, a ponadto nasi trampkarze na wiosnę mierzyć się będą z Lubońskim 1943 Luboń, AP Błękitni Owińska, Huragan Pobiedziska i Polonia II Środa Wlkp. 

Najpóźniej, bo dopiero w przyszły weekend rozgrywki rozpoczną żaki. Rywalizować oni będą na zasadach turniejów. Każdy zespół będzie gospodarzem jednego turnieju. Żaki F1 turniej w Trzemesznie rozegrają w niedzielę 20 maja, a rywalami trzemesznian będą: Koziołek Poznań, UKS Talent II Poznań i KKS Jurand Koziegłowy. Żaki F2 natomiast będą gospodarzem turnieju w niedzielę 27 maja. Przeciwnikami podopiecznych Jacka Siwy będą Nielba Wągrowiec, Stella Luboń i UKS AP Reissa Poznań.  

Na początku przyszłego tygodnia na naszej stronie ukażą się pełne terminarze wszystkich rozgrywek naszych zespołów. 

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości