Nielba i SP Zawisza z pucharami

W ostatnich dwóch weekendach odbyły się kolejne turnieje o Puchar Burmistrza Trzemeszna. 18 lutego rywalizowali orlicy, a 26 lutego młodzicy. Oby dwa turnieje odbyły się najpierw systemem grupowym po 5 zespołów w grupie, a następnie półfinały i mecze o miejsca.

W turnieju orlików zwyciężyła Nielba Wągrowiec, która w finale pokonała PAP Bzyki Żnin. Trzecie miejsce zajęło natomiast Piast Łubowo. Jeśli chodzi o nasze zespoły, zajęły one 5 i 6 miejsce.

Składy MKS Trzemeszno:

MKS I: Szymon Kubasik, Jakub Pielichowski, Jakub Filipiak, Mikołaj Górny, Adrian Ziemba, Filip Baran, Adrian Fabianek, Eryk Wilkowski, Jakub Kubiak, Dominik Walczak, Nikodem Bruk, Bartosz Kubiak;

MKS II: Szymon Pietras, Jarosław Skonieczny, Mateusz Dziel, Piotr Olszewski, Oskar Kolberg, Kamil Łukomski, Dominika Piotrowska, Aleksander Jatczak, Jakub Górny, Wojciech Walter, Wiktor Borzymowski, Filip Dziel. Trener: Bartosz Górny;

W kategorii młodzików z kolei zwyciężył SP Zawisza Bydgoszcz, przed Szkołą Futbolu II Gniezno i Vitcovią Witkowo. MKS I i MKS II zajęły odpowiednio 8 i 10 miejsce.