zamknij reklamę

Orlicy zagrali w Janikowie

Orlicy zagrali w Janikowie

26 lutego zespół orlików MKS Trzemeszno wystąpił w I Memoriale im. Zbigniewa Bakalarskiego w Janikowie. W turnieju wystąpiło 9 zespołów tj. po dwie drużyny Unii Janikowo, DAP Toruń, Wielkopolska Komorniki oraz po jednej MKS Trzemeszno, Gopło Kruszwica, BOSiR/UKS Barcin. Poziom gry wszystkich zespołów był porównywalny o czy świadczy połowa spotkań zakończonych remisami. W turnieju zwyciężyła drużyna Wielkopolska I Komorniki, na drugim miejscu uplasował się zespół DAP 08 Toruń a na trzecim Gopło Kruszwica. Drużyna z Trzemeszna pomimo niezłej gry zajęła dopiero 7 miejsce, choć gra momentami mogła sie podobać. Najlepszym zawodnikiem z drużyny MKS Trzemeszno został zdobywca pięknych 3 bramek Adrian Ziemba. Turniejem w Janikowie zespół z grodu Kilińskiego zakończył zimowe rywalizacje i już niebawem rozpocznie przygotowania do ligi na świeżym powietrzu.

Mecze MKS:

MKS - DAP 08 Toruń 2-3 (Ziemba 2)

MKS - Unia II Janikowo 2-2 ( Fabianek, Dziel M.)

MKS - Wielkopolska I Komorniki 1-1 (Ziemba)

MKS - Wielkopolska II Komorniki 0-2

MKS - DAP 07 Toruń 2-2 (Fabianek 2)

Skład: Szymon Pietras, Mateusz Dziel, Adrian Fabianek, Wojciech Walter, Jakub Kubiak, Nikodem Bruk, Filip Baran, Adrian Ziemba, Bartosz Kubiak, Eryk Wilkowski. Trener: Bartosz Górny

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości