Orliki zdominowali ligę w Mogilnie

5 lutego zakończyły rywalizację dwa zespoły Orlików MKS-u w Lidze Orlików 2007 w Mogilnie. W cyklu spotkań wystąpiły drużyny Orlików Pogoni Mogilno, Żaków Pogoni Mogilno i po dwie drużyny Noteci Gębice i MKS Trzemeszno. Rozgrywki odbywały się systemem "każdy z każdym" w hali w Mogilnie. Drużyny spotkały się trzykrotnie tj. 27.12.2016, 8.01.2017 i 5.02 2017 r. Po 15 meczach, które łącznie rozegrała każda z drużyn, na dwóch czołowych pozycjach uplasowały się zespoły MKS-u, zdobywając po równo, 30 punktów. Wyżej w tabeli uplasowała sie drużyna CZERWONA, pokonując ZIELONĄ lepszym stosunkiem bramek. NA trzecim miejscu podium z 29 punktami znaleźli się ORLICY Pogoni Mogilno. Nagrodą indywidualną za tytuł KRÓLA STRZELCÓW, z 11 bramkami na koncie, uhonorowany został zawodnik MKS ZIELONI Trzemeszno - Oskar Kolberg.

18 lutego Nasz klub będzie organizował turniej Orlików z udziałem dwóch drużyn MKS-u oraz zaproszonych zespołów tj. Czarni Czerniejewo, UKS Barcin, Dąb Potulice, PAP Bzyki Żnin, Piast Łubowo, Spójnia Białe Błota oraz Pogoń Mogilno. Zapraszamy kibiców, aby dopingiem ponieśli Naszych zawodników do kolejnych zwycięstw.

Poniżej tabela końcowa ligi w Mogilnie oraz składy naszych zespołów:

1. MKS Czerwoni Trzemeszno

2. MKS Zieloni Trzemeszno

3. Pogoń Orliki Mogilno

4. Noteć II Gębice

5. Pogoń Żaki Mogilno

6. Noteć I Gębice

MKS CZERWONI Trzemeszno:

Filip Baran, Nikodem Bruk, Jakub Filipiak, Mikołaj Górny, Szymon Kubasik, Bartosz Kubiak, Jakub Kubiak, Jakub Pielichowski, Dominika Piotrowska, Dominik Walczak, Eryk Wilkowski, Adrian Ziemba.

MKS ZIELONI Trzemeszno:

Wiktor Borzymowski, Filip Dziel, Mateusz Dziel, Adrian Fabianek, Jakub Górny, Aleksander Jatczak, Oskar Kolberg, Kamil Łukomski, Piotr Olszewski, Szymon Pietras, Jarosław Skonieczny, Wojciech Walter.

Trenerem zespołów jest Bartosz Górny.