Podsumowanie II kolejki rozgrywek

Podsumowanie II kolejki rozgrywek

W miniony weekend cztery nasze zespoły ligowe rozgrywały mecze ligi WZPN. Jedyną pauzującą drużyną byli orlicy trenera Bartosza Górnego. 

TRAMPKARZE C2

Huragan Pobiedziska - MKS Trzemeszno 1:0

Po zwycięstwie w pierwszym meczu 3:0 nad Stellą Luboń, tym razem nasz najstarszy zespół udał się na wyjazdowe spotkanie z Huraganem Pobiedziska. Mimo, że gra naszej drużyny wyglądała dobrze to rywale okazali się skuteczniejsi i wygrali spotkanie skromnie 1:0.

Skład MKS:

Marcel Grzelak, Błażej Pers, Nikodem Żywczewski, Oskar Dzienniak, Błażej Miedziński, Patryk Bombel, Damian Gajos, Maksymilian Welzandt, Łukasz Lehmann, Jakub Bednarek, Sebastian Baran oraz z ławki rezerwowych: Fryderyk Antas, Kamil Sydorowicz, Jakub Zawada, Sebastian Graczyk, Krystian Kwapich, Hubert Cichy, Maksymilian Wilkowski.

MŁODZIKI D2

KS 1999 Łopuchowo - MKS Trzemeszno 4:4

Bramki dla MKS: Kacper Różewicz 2, Antoni Chudziński, Kacper Żywica

Niesamowity przebieg miał mecz podopiecznych Jerzego Brończyka. Zawodnicy z Trzemeszna źle weszli w mecz i gospodarze szybko wyszli na prowadzenie 3:0, które utrzymało się aż do przerwy. Dopiero po przerwie gracze MKS-u rzucili się do ataku i zdołali wyjść na prowadzenie 4:3! Niestety jednak gospodarze zdołali wyrównać po strzale z rzutu wolnego i ustalić wynik meczu na 4:4. 

Skład MKS:

Hubert Szczepankiewicz, Kacper Żywica, Kacper Górny, Paweł Nowicki, Kacper Paternoga, Kacper Różewicz, Antoni Chudziński, Mikołaj Brończyk, Alan Albinowski oraz z ławki wchodzili: Kamil Kocierz, Wojciech Sudaj, Witold Trzciński, Dominika Piotrowska, Kacper Płóciniak, Jakub Duniecki, Bartosz Lisiecki. 

ŻAKI F1 i ŻAKI F2 

Bardzo dobrze rozpoczęli rundę wiosenną żacy MKS Trzemeszno, którzy rywalizują systemem turniejowym. Występujący w I lidze F2 grupa 3 żaki młodsze rocznika 2010 udali się w sobotę 14 kwietnia do podpoznańskiego Baranowa. Tam osiągnęli następujące wyniki:

MKS - UKS AP Reissa Poznań 3:2 po bramkach Gabriela Dalewskiego, Igora Średzińskiego i Jakuba Górnego.

MKS - Nielba Wągrowiec 6:2 po bramkach I. Średzińskiego - 2, J. Górnego - 2, G. Dalewskiego - 1 i Patryka Oleksy -1.

MKS - Stella Luboń 7:1 po bramkach I. Średzińskiego - 3, Szymona Sulickiego - 2, J. Górnego - 1 i G. Dalewskiego-1.

Skład MKS F2 (2010): Jan Wasiłowski, Jakub Górny, Igor Średziński, Gabriel Dalewski, Patryk Oleksy, Alan Janik, Bartłomiej Antas, Kacper Antas, Gabriel Michalak i Szymon Sulicki.

Występujący w III lidze F1 żaki starsze rocznika 2009 udali się natomiast w niedzielę 15 kwietnia na turniej do Czerwonaka wygrywając dwa mecze i jedno remisując:

MKS - Koziołek Poznań 6:2 bramki: Dominik Michalik - 3, Antoni Hadrich - 2 i Kacper Pawełczak - 1.

MKS - Talent II Poznań 4:1 bramki: D.Michalik - 2, Oliwier Liberkowski - 1 i Jakub Choniej - 1.

MKS - KKS Jurand Koziegłowy 1:1 bramka O. Liberkowski - 1.

Skład MKS F1 (2009): Filip Surdyk, Kacper Pawełczak, Oliwier Liberkowski, Dominik Michalik, Jakub Choniej, Klaudiusz Jakubiak, Fabian Morzyński, Antoni Hadrich, Dominik Woźniak i Eryk Skokun. 

Po pierwszych turniejach ligowych obie drużyny trenera Jacka Siwy są liderami swoich grup.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości