Pogoń Mogilno zdobywa puchar

W sobotę 27 stycznia w trzemeszeńskiej hali OSiR odbył się kolejny turniej z serii o Puchar Burmistrza Trzemeszna – Krzysztofa Derezińskiego. Organizatorem turniejów jest MKS Trzemeszno. Tym razem rywalizowali młodzicy z rocznika 2005 i młodsi. Ostatecznie do rywalizacji przystąpiło sześć drużyn, z czego dwa zespoły gospodarzy (jeden z nich reprezentowali chłopcy z rocznika 2006). Grano systemem „każdy z każdym”, a oprócz gospodarzy rywalizowały drużyny Pogoni Mogilno, Piasta Łubowo, Noteci Gębice oraz Mieszka Gniezno (zespół z rocznika 2006). Ostatecznie zwycięstwo odnieśli zawodnicy z Mogilna, którzy wyprzedzili Mieszko Gniezno oraz MKS I Trzemeszno. Ponadto podczas wręczenia pucharów i medali, którego dokonali burmistrz Krzysztof Dereziński oraz v-ce prezes MKS Trzemeszno Edmund Łukomski wyróżniono najlepszych zawodników indywidualnie. Królem strzelców z 10 bramkami na koncie został Arkadiusz Domagalski z Piasta Łubowo, najlepszym bramkarzem wybrano Kacpra Witkowskiego z MKS I Trzemeszno, a najlepszym zawodnikiem turnieju zdaniem organizatorów był Maciej Kopiński z Pogoni Mogilno. Poniżej szczegółowe wyniki, tabela oraz składy zespołów z Trzemeszna:

MKS Trzemeszno – MKS II Trzemeszno

MKS II Trzemeszno

6.

Noteć Gębice

Składy drużyn z Trzemeszna:

MKS I: Kacper Witkowski, Jakub Zawada, Sebastian Graczyk, Damian Gajos, Patryk Bombel, Kacper Guzik.

MKS II: Kamil Kocierz, Hubert Szczepankiewicz, Kacper Górny, Paweł Nowicki, Wojciech Sudaj, Witold Trzciński, Kamil Łukomski, Jakub Duniecki, Antoni Chudziński, Dominika Piotrowska. Trener: Grzegorz Witkowski