Pogoń Mogilno zdobywa puchar

Pogoń Mogilno zdobywa puchar

W sobotę 27 stycznia w trzemeszeńskiej hali OSiR odbył się kolejny turniej z serii o Puchar Burmistrza Trzemeszna – Krzysztofa Derezińskiego. Organizatorem turniejów jest MKS Trzemeszno. Tym razem rywalizowali młodzicy z rocznika 2005 i młodsi. Ostatecznie do rywalizacji przystąpiło sześć drużyn, z czego dwa zespoły gospodarzy (jeden z nich reprezentowali chłopcy z rocznika 2006). Grano systemem „każdy z każdym”, a oprócz gospodarzy rywalizowały drużyny Pogoni Mogilno, Piasta Łubowo, Noteci Gębice oraz Mieszka Gniezno (zespół z rocznika 2006). Ostatecznie zwycięstwo odnieśli zawodnicy z Mogilna, którzy wyprzedzili Mieszko Gniezno oraz MKS I Trzemeszno. Ponadto podczas wręczenia pucharów i medali, którego dokonali burmistrz Krzysztof Dereziński oraz v-ce prezes MKS Trzemeszno Edmund Łukomski wyróżniono najlepszych zawodników indywidualnie. Królem strzelców z 10 bramkami na koncie został Arkadiusz Domagalski z Piasta Łubowo, najlepszym bramkarzem wybrano Kacpra Witkowskiego z MKS I Trzemeszno, a najlepszym zawodnikiem turnieju zdaniem organizatorów był Maciej Kopiński z Pogoni Mogilno. Poniżej szczegółowe wyniki, tabela oraz składy zespołów z Trzemeszna:

MKS Trzemeszno – MKS II Trzemeszno

3:0

Pogoń Mogilno – Noteć Gębice

8:0

Piast Łubowo – Mieszko Gniezno 2006

2:5

Noteć Gębice - MKS Trzemeszno

0:4

MKS II Trzemeszno - Mieszko Gniezno 2006

0:6

Pogoń Mogilno - Piast Łubowo

6:1

MKS Trzemeszno - Mieszko Gniezno 2006

1:2

Piast Łubowo - Noteć Gębice

4:0

MKS II Trzemeszno - Pogoń Mogilno

0:6

Piast Łubowo - MKS Trzemeszno

2:2

Mieszko Gniezno 2006 - Pogoń Mogilno

0:1

Noteć Gębice – MKS II Trzemeszno

0:2

MKS Trzemeszno - Pogoń Mogilno

1:1

Piast Łubowo – MKS II Trzemeszno

8:0

Mieszko Gniezno 2006 - Noteć Gębice

7:1


 

Mecze

Bramki

Punkty

1.

Pogoń Mogilno

5

22:2

13

2.

Mieszko Gniezno 2006

5

20:4

12

3.

MKS I Trzemeszno

5

11:5

8

4.

Piast Łubowo

5

17:13

7

5.

MKS II Trzemeszno

5

2:23

3

6.

Noteć Gębice

5
 

1:25

0

Składy drużyn z Trzemeszna:

MKS I: Kacper Witkowski, Jakub Zawada, Sebastian Graczyk, Damian Gajos, Patryk Bombel, Kacper Guzik.

MKS II: Kamil Kocierz, Hubert Szczepankiewicz, Kacper Górny, Paweł Nowicki, Wojciech Sudaj, Witold Trzciński, Kamil Łukomski, Jakub Duniecki, Antoni Chudziński, Dominika Piotrowska. Trener: Grzegorz Witkowski

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości