zamknij reklamę

Przygotowywali się Ustce

Przygotowywali się Ustce

Od 10 do 17 sierpnia zespoły trampkarzy (rocznik 2004-2005) oraz orlików (rocznik 2007-2008) przebywały na obozie przygotowawczym do nowego sezonu w Ustce. Łącznie w obozie wzięło udział 29 zawodników.

Oprócz jednostek treningowych, które nasze drużyny odbywały dwa razy dziennie na boiskach tamtejszego OSiR-u rozegrano także kilka meczów sparingowych oraz zaplanowano wiele innych atrakcji. Zespół trampkarzy rozegrał dwa mecze towarzyskie pokonując 6:1 Olimpię Koło oraz remisując 3:3 z Polonią Środa Wielkopolska. Orlicy natomiast rywalizowali z trzema zespołami Polonii Środa Wielkopolska, UKS Czwórką Kostrzyn oraz UKS-em Śrem radząc sobie ze zmiennym szczęściem, raz wygrywając, raz doznając porażki.

Oprócz zajęć sportowych nasi młodzi zawodnicy korzystali z kąpieli w morzu oraz w basenie w pobliskim Grand Hotelu Lubicz. Zwiedzili także Bunkry Büchlera, spacerowali promenadą Ustki oraz wybrali się na koncerty Mesajah oraz Ani Dąbrowskiej.

Bogaty w atrakcje Ośrodek Niezapominajka Państwa Alicji i Ludwika Iwan (rodziców Tomasza Iwana – byłego reprezentanta Polski w piłce nożnej, a obecnie Dyrektora Pierwszej Reprezentacji), w którym byliśmy zakwaterowani zapewnił także możliwość doskonałego spędzenia czasu wolnego. Nasi piłkarze mogli grać w tenisa stołowego, beach soccera, street soccera, siatko nogę czy oglądać mecze na dużym ekranie.

Kadra zespołów MKS Trzemeszno na obozie w Ustce:

Trampkarze:

Mateusz Brauza, Wojciech Szymański, Norbert Odebralski, Jakub Bednarek, Sebastian Baran, Łukasz Lehmann, Nikodem Żywczewski, Jakub Zawada, Dominik Łukomski, Sebastian Graczyk, Patryk Bombel, Krystian Kwapich, Maksymilian Welzandt, Damian Gajos;

Orliki:

Szymon Kubasik, Szymon Pietras, Jarosław Skonieczny, Mateusz Dziel, Mikołaj Górny, Jakub Pielichowski, Adrian Fabianek, Filip Baran, Adrian Ziemba, Oskar Kolberg, Dominik Walczak, Aleksander Jatczak, Jakub Filipiak, Jakub Kubiak, Eryk Wilkowski;

Opiekunami w czasie obozu byli trenerzy: Sławomir Kupś, Bartosz Górny oraz Grzegorz Witkowski.

Powiązana galeria:
zamknij reklamę

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości