Rozpoczynamy sezon piłkarski

Rozpoczynamy sezon piłkarski

Już od jutra sezon piłkarski 2018/2019 rozpoczynają drużyny MKS Trzemeszno. W tym sezonie do rozgrywek przystąpi aż 5 zespołów: Trampkarze C1 (rocznik 2004/2005), Młodziki D1 (rocznik 2006), Młodziki D2 (rocznik 2007/2008) oraz Orliki E2 (rocznik 2009/2010) - dwa zespoły. W klubie trenować będą jeszcze dwie grupy naborowe, nie uczestniczące jednak jeszcze w rozgrywkach ligowych: działający już od roku rocznik 2011/2012 oraz rocznik 2013/2014, którego nabór planowany jest na wrzesień tego roku. 

Najwcześniej zaczną trampkarze, którzy już jutro (w sobotę 1 września) zagrają o 10:00 na Stadionie Miejskim w Trzemesznie z Przemysławem Poznań. Poza tym rywalami naszych trampkarzy w II lidze okręgowej Trampkarzy C1 będą: Patria Buk, Chrobry Poznań, GKS Dopiewo, Las Puszczykowo, Sokół Rakoniewice, Tarnovia Tarnowo Podgórne, OTPS Winogrady Poznań, Luboński 1943 Luboń i Spójnia Strykowo.

Również w sobotę zagrają Młodzicy D2 w ramach III ligi okręgowej, którzy również na trzemeszeńskim stadionie podejmować będą o 13:00 Lidera Swarzędz. Oprócz Lidera nasza drużyna mierzyć się będzie z Mieszkiem I i Mieszkiem II Gniezno, Piastem Kobylnica i Talentem Poznań. 

Najpóźniej, bo dopiero we wtorek 4 września rywalizację rozpoczną Młodzicy D1. Podopieczni Jerzego Brończyka podejmować będą wtedy w Trzemesznie Chrobrego Gniezno. Nasza drużyna również będzie rywalizować w III lidze okręgowej Młodzików D1. Pozostałymi rywalami trzemesznian będą Pelikan Niechanowo, Unia Swarzędz i Piast Kobylnica. 

W międzyczasie, bo w niedzielę 2 września do rozgrywek przystąpią Orliki E2. W tym sezonie trener Jacek Siwa zdecydował się wystawić dwie drużyny chłopców z rocznika 2009/2010. Pierwszy będzie rywalizował w II lidze okręgowej Orlików E2, a drugi w III lidze okręgowej. Rywalami tych pierwszych będą Avia Kamionki, Talent I Poznań, Talent II Poznań, UKS I Śrem, Warta II Śrem, Unia Swarzędz, AP Dębiec, AP Błękitni I Owińska, Lider Swarzędz. Drugi zespół mierzyć się będzie natomiast z Mieszkiem Gniezno, Chrobrym Gniezno oraz AP Reissa Poznań (Gniezno). pierwsze mecze nasi orlicy zagrają już w niedzielę na trzemeszeńskim orliku. Pierwszy zespół o 10:00 podejmie AKF Poznań, a druga drużyna zagra o 12:00 z AP Reissa Poznań (Gniezno).

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości