zamknij reklamę

Sezon piłkarski rozpoczęty

Sezon piłkarski rozpoczęty

W ostatni weekend sezon rozpoczęły zespoły piłkarskie MKS Trzemeszno. Jako pierwsi na boisko wybiegli orlicy, którzy w meczu na własnym boisku pokonali drugi zespół 1922 Lechii Kostrzyn aż 19:0. W rundzie jesiennej nasi orlicy mierzyć się będą ponadto z drużynami Sokoła/Calcio Mieścisko, Mieszka Gniezno oraz Wełnianki Kiszkowo. Najbliższy mecz już w sobotę o 11:00 na trzemeszeńskim orliku, a rywalem będzie zespół z Mieściska.

Dobrze zaczęli również młodzicy oraz trampkarze, którzy wygrali swoje mecze po 4:1. Młodzicy pokonali na wyjeździe Piasta Łubowo, a trampkarze na Stadionie Miejskim w Trzemesznie Mieszka II Gniezno. Rywalami tych pierwszy będą ponadto: Vitcovia Witkowo, 1922 Lechia Kostrzyn, AP Błękitni II Owińska oraz Mieszko II Gniezno. Trampkarze natomiast będą się mierzyć jeszcze z zespołami PS Gniezno, AP Błękitnych II Owińska oraz Polonii Poznań. Oba zespoły najbliższe mecze rozegrają na wyjeździe. Trampkarze w niedzielę udadzą się na mecz do Poznania z miejscową Polonią - początek o 17:00, a młodzicy zagrają w poniedziałek o 18:30 w Kostrzynie z 1922 Lechią. 

W najbliższy weekend rozgrywki rozpoczną także zespoły żaków F1 oraz F2. Zespoły te będą rozgrywać mecze systemem turniejowym, a każda drużyna z grupy po jednym razie będzie gospodarzem turnieju. Rywalami naszych młodych piłkarzy będą Lider Swarzędz, Wełnianka Kiszkowo oraz Lech Poznań Football Academy Gniezno w przypadku grupy F1 oraz Nielba Wągrowiec, Lider Swarzędz i KKS Jurand Koziegłowy w przypadku grupy F2. Nasze zespoły będą gospodarzami turniejów w 2. kolejce w niedzielę 24 września od godziny 10:00. 

Aktualne kadry zespołów, terminarze oraz tabele znajdują się już na naszej stronie w odpowiednich zakładkach. 

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości