zamknij reklamę

Trampkarze kolejny raz obronili puchar

Trampkarze kolejny raz obronili puchar

Trampkarze MKS Trzemeszno, w niedzielę 19 lutego wzięli udział w IV edycji turnieju charytatywnego "Poma-Gramy", który rozgrywany był w hali w Baranowie. W tym roku grano dla chorej Zosi. Był to trzeci start trzemesznian w tym turnieju i, jak się później okazało trzeci triumf. Dzięki temu, że drugi raz udało się obronić puchar trenera Jerzego Gołaszewskiego - zostaje on już w Trzemesznie na stałe, gdyż zasady turnieju mówią, że należy zwyciężyć trzy razy pod rząd aby zatrzymać puchar. Ta sztuka udała się właśnie naszemu zespołowi!  

W turnieju zagrało osiem drużyn. Najpierw rywalizowano systemem "każdy z każdym", a następnie rozegrano jeszcze play offy. Nasza drużyna po czterech zwycięstwach, jednym remisie i dwóch porażkach zajęła trzecie miejsce. W półfinale po rzutach karnych okazała się jednak lepsza od drużyny Złotych Złotkowo, a w finale gładko 3:0 pokonała zespół gospodarzy - drużynę fundacji "Poma-Gramy". Oprócz trzeciego triumfu w turnieju, najlepszym zawodnikiem uznano Bartosza Jagłę z naszej drużyny. 

Warto dodać, że na turnieju obecny był selekcjoner kadry Polski U-21 - Marcin Dorna, który pochwalił nasz klub za dobre szkolenie młodzieży oraz wspomniał, że w przeszłości powoływał do młodzieżowych reprezentacji Wielkopolski zawodników z naszego klubu. 

Skład MKS Trzemeszno:

Tomasz Kozłowski, Norbert Odebralski, Sebastian Baran, Maciej Siwa, Bartosz Jagła, Szymon Lubiński, Nikodem Żywczewski, Antoni Mikuła, Wojciech Szymański, Mateusz Brauza, Maksymilian Welzandt, trener: Grzegorz Witkowski;

Końcowa kolejność turnieju:

1. MKS Trzemeszno
2. Fundacja "Poma-Gramy"
3. Złoci Złotkowo
4. Przemysław Poznań
5. KS Futsal (Sparta) Oborniki
6. Rokita I Rokietnica
7. Złota Akademia Beko
8. Rokita II Rokietnica

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości