Trampkarze MKS z Pucharem Burmistrza

W niedzielę 7 stycznia w pierwszym z cyklu turniejów o Puchar Burmistrza Trzemeszna - Krzysztofa Derezińskiego w trzemeszeńskiej hali OSiR rywalizowali trampkarze z rocznika 2004 i młodsi. W stawce rywalizowało 8 drużyn, a mecze rozgrywano systemem "każdy z każdym". Bardzo dobrze zaprezentował się pierwszy zespół z Trzemeszna, który wygrał 5 meczów, jeden zremisował i jeden przegrał zajmując 1 miejsce i zdobywając Puchar Burmistrza. Ponadto na podium znalazły się drużyny AP Błękitni Owińska oraz UKS Concord Murowana Goślina.Słabiej zaprezentowała się druga drużyna MKS-u, która tylko jeden mecz zremisowała i zajęła 8 miejsce. W kilku meczach można było jednak zauważyć pozytywne momenty co dobrze wróży na przyszłość. Oprócz dwóch drużyn MKS Trzemeszno oraz zespołów z Owińsk i Murowanej Gośliny do rywalizacji przystąpiły: Polonia Środa Wlkp., UKS Orlik Poznań, Huragan Pobiedziska i TMS Stella Luboń.

Na zakończenie Burmistrz Trzemeszna Krzysztof Dereziński oraz prezes MKS-u Sławomir Kupś wręczyli wszystkim drużynom puchary oraz medale. Ponadto wręczono statuetki za indywidualne wyróżnienia. Królem strzelców z 9 bramkami na koncie został Jakub Bednarek z MKS I Trzemeszno, najlepszym bramkarzem został Bartosz Siodła z AP Błękitni Owińska, a najlepszym zawodnikiem uznano Marcela Stelmaszyka z UKS Orlik Poznań.

Poniżej składy drużyn MKS Trzemeszno oraz wyniki i tabela końcowa turnieju:

MKS I:

Marcel Grzelak, Nikodem Żywczewski (c), Oskar Dzienniak, Jakub Bednarek, Patryk Bombel, Maksymilian Welzandt, Damian Gajos, Sebastian Baran, Łukasz Lehmann, Adam Wieczorek;

MKS II:

Kacper Witkowski, Sebastian Graczyk, Maksymilian Wilkowski, Jakub Zawada, Kacper Guzik, Błażej Pers, Hubert Cichy, Błażej Miedziński (c), Michał Dybała. Trener: Grzegorz Witkowski

MKS I Trzemeszno - TMS Stella Luboń

UKS Orlik Poznań - MKS II Trzemeszno

Polonia Środa Wlkp. - UKS Concord Murowana Goślina

AP Błękitni Owińska - Huragan Pobiedziska

MKS II Trzemeszno - MKS I Trzemeszno

TMS Stella Luboń - UKS Concord Murowana Goślina

Huragan Pobiedziska - UKS Orlik Poznań

AP Błękitni Owińska - Polonia Środa Wlkp.

MKS I Trzemeszno - UKS Concord Murowana Goślina

Huragan Pobiedziska - MKS II Trzemeszno

AP Błękitni Owińska - TMS Stella Luboń

UKS Orlik Poznań - Polonia Środa Wlkp.

Huragan Pobiedziska - MKS I Trzemeszno

UKS Concord Murowana Goślina - AP Błękitni Owińska

MKS II Trzemeszno - Polonia Środa Wlkp.

TMS Stella Luboń - UKS Orlik Poznań

8.

MKS II Trzemeszno

1

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
W sobotę 6 stycznia natomiast część zawodników trampkarzy z rocznika 2005 wzięła udział w turnieju w Mogilnie. W stawce 9 drużyn nasz zespół zajął 6 miejsce prezentując się przeciętnie. Poziom turnieju był bardzo wyrównany i niewiele zabrakło aby nasz zespół awansował do półfinału. Skład drużyny podczas turnieju w Mogilnie:

Kacper Witkowski, Dominik Łukomski, Sebastian Graczyk, Jakub Zawada, Damian Gajos, Patryk Bombel, Kacper Guzik, Mikołaj Brończyk, Antoni Chudziński.

Powiązana galeria: