Trampkarze: Notecianka Pakość z pucharem burmistrza

W niedzielę 14 lutego w hali OSiR w Trzemesznie odbył się pierwszy z zaplanowanych tej zimy turniejów o puchar burmistrza Trzemeszna Krzysztofa Derezińskiego. Na parkiecie rywalizowało 10 zespołów w kategorii trampkarzy, a więc z rocznika 2001 i młodszych. Oprócz dwóch zespołów gospodarzy - MKS Trzemeszno zagrały także: PSS Junior Koziegłowy, Notecianka Pakość, KS Łochowo, Unia Swarzędz, Stella Luboń, Canarinhos Skórzewo, Chemik Bydgoszcz oraz Huragan Pobiedziska.

Rywalizacja na parkiecie wyglądała na bardzo wyrównaną, zwłaszcza w grupie B, gdzie do ostatniej kolejki rundy grupowej tak naprawdę każdy zespół miał jeszcze szansę awansować do półfinału. Ostatecznie w najlepszej czwórce znalazły się Notecianka Pakość i MKS I Trzemeszno z grupy A oraz Canarinhos Skórzewo i Stella Luboń z grupy B. W finale natomiast ostatecznie spotkały się zespoły z Pakości i Skórzewa, a lepsi okazali się ci pierwsi i to oni zdobyli puchar burmistrza Trzemeszna. W meczu o 3 miejsce lepsi okazali się trzemesznianie, którzy pokonali rywali z Lubonia.

Na zakończenie turnieju puchary i medale wręczyli zawodnikom burmistrz Trzemeszna Krzysztof Dereziński oraz prezes MKS Trzemeszno Sławomir Kupś. Oprócz nagrodzenia trzech najlepszych zespołów wyróżniono także trzech najlepszych zawodników indywidualnie. Najlepszym bramkarzem wybrano Pawła Sobalę z Canarinhos Skórzewo, królem strzelców z 8 bramkami został Mateusz Kozłowski z Huraganu Pobiedziska, a najlepszym zawodnikiem turnieju uznany został Dominik Kowalski z Notecianki Pakość.

Jak zwykle podziękowania należą się rodzicom zawodników MKS Trzemeszno, którzy bardzo pomogli w organizacji turnieju.

Wyniki meczów MKS Trzemeszno:

MKS I - Unia Swarzędz 3:0 (bramki dla MKS: Bartosz Sobański 2, Kajetan Powała);
MKS II - Huragan Pobiedziska 2:1 (Alan Ciszak 2);
MKS I - PSS Junior Koziegłowy 4:0 (Bartosz Sobański, Bartosz Czarnecki, Mikołaj Korzycki, samobójcza);
MKS II - Stella Luboń 2:6 (Kacper Czarnecki, Kacper Wegner);
KS Łochowo - MKS I 2:2 (Bartosz Czarnecki 2);
Chemik Bydgoszcz - MKS II 4:2 (Alan Ciszak, Jakub Czarnecki);
Notecianka Pakość - MKS I 4:2 (Kajetan Powała, Bartosz Sobański);
Canarinhos Skórzewo - MKS II 5:1 (Alan Ciszak);
Półfinał: Canarinhos Skórzewo - MKS I 3:0;
Mecz o 9 miejsce: KS Łochowo - MKS II 0:4 (Krzesimir Kiełpiński, Kacper Wegner, Maciej Siwa, samobójcza);
Mecz o 3 miejsce: Stella Luboń - MKS I 1:3 (Bartosz Czarnecki, Kajetan Powała, Bartosz Sobański);

Wszystkie wyniki znajdują się w zakładce turnieju na naszej stronie.

Końcowa kolejność turnieju:

1. Notecianka Pakość
2. Canarinhos Skórzewo
3. MKS I Trzemeszno
4. Stella Luboń
5. Chemik Bydgoszcz
6. Huragan Pobiedziska
7. Unia Swarzędz
8. PSS Junior Koziegłowy
9. MKS II Trzemeszno
10. KS Łochowo

Składy MKS Trzemeszno:

MKS I: Bartosz Hęćka, Bartosz Liberkowski, Bartosz Sobański, Bartosz Czarnecki, Mikołaj Korzycki, Kajetan Powała, Sebastian Ferenc, Hubert Adamski;

MKS II: Tomasz Kozłowski, Alan Ciszak, Maciej Siwa, Kacper Czarnecki, Kacper Wegner, Jakub Czarnecki, Amadeusz Bruk, Krzesimir Kiełpiński; trener: Sławomir Kupś;