zamknij reklamę

Turniej Tenisowy na Dzień Dziecka

Turniej Tenisowy na Dzień Dziecka

2 czerwca na kortach OSiR w Trzemesznie rozegrany został kolejny Turniej Tenisowy o Puchar Burmistrza Trzemeszna Krzysztofa Derezińskiego. Organizatorem rozgrywek był opiekun sekcji tenisowej MKS Trzemeszno - Edmund Łukomski. Łącznie w zawodach brało udział 36 młodych adeptów tenisa z dwóch trzemeszeńskich klubów : TTS-u i MKS-u. Uczestnicy rozgrywek podzieleni zostali na 5 kategorii wiekowych w których rywalizowano systemem mieszanym. Wszyscy uczestnicy turnieju wykazali się wielkim zaangażowaniem w rozgrywanych meczach oraz dobrym kunsztem tenisowym . Najwyższy poziom tenisowy prezentowały uczestniczki w kategorii klas IV – VI w których zaobserwować można było finezyjne zagrania poparte zaplanowaną taktyką oraz, mimo młodego stażu chłopcy z klas I – III. Organizator turnieju dziękuje Burmistrzowi p. Krzysztofowi Derezińskiemu za objęcie patronatu nad zawodami, prezesowi MKS p. Sławomirowi Kupsiowi oraz p. Marianowi Lipińskiemu i p. Justynie Libner za pomoc podczas przeprowadzenia zawodów.

Oto wyniki końcowe:

Maluchy – przedszkolaki

1. Galus Nikola 1. Bierła Oliwier

2. Czerniak Stanisław 2. Woźniak Alicja

3. Pawełczak Tymoteusz 3. Bałach-Jędruchniewicz Kuba

4. Czerniak Franciszek

5. Woźniak Wiktoria

Klasy I – III

Dziewczęta Chłopcy

1. Padzik Natalia 1. Pruszak Bartosz

2. Skulska Julia 2. Wachowski Adam

3. Ryndak Amelia 3. Pawełczak Kacper

4. Średzińska Marcela 4. Średziński Igor

5 – 10. Kulas Adam, Jakubiak Kacper, Jakubiak Klaudiusz, Antas Bartek, Antas Kacper, Woźniak Dawid;

Klasy IV – VI

1. Mikuła Zofia 1. Głażewski Maksymilian

2. Chojnacka Blanka 2. Dzięcielak Wiktor

3. Kłysz Daria 3. Szablewski Nikodem

4. Stachowiak Marika 4. Kowalski Mikołaj

5-9. Luksteadt Antoni, Glinkowski Jakub, Błaczkowski Filip, Graffon Kacper, Chojnacki Mikołaj;

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości