zamknij reklamę

Zespoły MKS rozpoczęły rundę wiosenną

Zespoły MKS rozpoczęły rundę wiosenną

Przeciętnie rozgrywki rundy wiosennej zaczęły zespoły MKS Trzemeszno. Wszystkie nasze drużyny pierwszy raz w tej rundzie na boiska wyszły w sobotę.

Najlepiej wypadła drużyna młodzików. Pokonali oni w meczu wyjazdowym 6:2 drużynę Piasta Łubowo. Bramki dla naszej drużyny strzelali Damian Gajos trzykrotnie, Kacper Kędzierski dwukrotnie oraz Patryk Bombel. Kolejny mecz podopieczni Jacka Siwy rozegrają w najbliższą sobotę 8 kwietnia w Kostrzyniu z miejscową 1922 Lechią. Po wycofaniu się z ligi drużyny Mieszka II Gniezno nasi młodzicy pierwszy mecz u siebie rozegrają dopiero 7 maja, podejmując Polonię II Środa Wielkopolska. Ponadto w pięciozespołowej grupie zagra jeszcze GKS Vitcovia Witkowo.

Bliscy szczęścia byli również orlicy, którzy przesypiali początki zarówno pierwszej i drugiej połowy i musieli gonić wynik. Niewiele brakowało aby ta sztuka się udała, jednak ostatecznie to Huragan Pobiedziska wygrał ten mecz 9:8. Bramki dla trzemesznian zdobyli Adrian Fabianek i Oskar Kolberg po dwie oraz Jakub Filipiak, Piotr Olszewski, Adrian Ziemba i Eryk Wilkowski. W kolejnym meczu, w niedzielę 9 kwietnia nasza drużyna zmierzy się na wyjeździe z PSS Junior Koziegłowy. Ponadto rywalizować będą także z drużynami Lidera Swarzędz i Karolinki Koziegłowy.

Słabo w mecz weszli również trampkarze, którzy grali na wyjeździe z Unią Swarzędz. Już po 15 minutach było 3:0 dla gospodarzy ale później mecz nieco się wyrównał, a pod koniec przeważali nawet trzemesznianie. Niestety udało się strzelić tylko jednego - honorowego gola, którego autorem był Eryk Chojnacki. W następnej kolejce nasi trampkarze zmierzą się również na wyjeździe, z drużyną Chrobrego Poznań. Na własnym boisku zagrają natomiast dopiero 22 kwietnia przeciwko Sparcie Oborniki. Przypominamy również, że jest to runda rewanżowa, gdyż nasz zespół rywalizuje w II lidze okręgowej, w której rywalizuje 12 drużyn.  

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości