zamknij reklamę

Zespoły piłkarskie zakończyły sezon

Zespoły piłkarskie zakończyły sezon

Nasze zespoły piłkarskie orlików, młodzików oraz trampkarzy zakończyły niedawno sezon 2016/2017. Zaprezentowały się one przyzwoicie, na miarę swoich możliwości. Trampkarze mimo słabszej rundy wiosennej utrzymali szóste miejsce w tabeli, młodzicy również uplasowali się w środku stawki - na 3 miejscu. Najlepiej natomiast wypadli orlicy, którzy otarli się o zwycięstwo w swojej lidze, ale w ostatnim meczu zabrakło postawienia kropki nad "i" i ostatecznie zostali wicemistrzami swojej grupy III ligi.

Teraz przed naszymi drużynami zasłużony miesiąc wakacji. Z początkiem sierpnia rozpoczną się przygotowania do nowego sezonu, a w dniach od 10 do 17 sierpnia po raz kolejny nasze drużyny przygotowywać się będą podczas obozu w Ustce. 

Warto zanotować, że od przyszłego sezonu w rozgrywkach ligowych WZPN będą uczestniczyć 4 nasze zespoły. Żaki F1, Orliki E1, Młodziki D1 oraz Trampkarze C2. Dwie ostatnie drużyny przejdą małą reorganizację i trenować będą jako jeden zespół z roczników 2004,2005 oraz 2006, a w rozgrywkach rywalizować będą na dwóch frontach, tak żeby każdy z zawodników mógł rozegrać jak najwięcej minut na boisku. Spowodowane jest to tym, że kolejnych dwóch zawodników z rocznika 2003 - Bartosz Jagła i Szymon Lubiński - opuszczą nasz klub i zasilą drużynę MUKS CWZS Bydgoszcz, gdzie dołączą do przebywających tam już od roku także byłych zawodników naszego klubu - Macieja Siwy i Antoniego Mikuły. Pozostałych czterech zawodników z rocznika 2003 przejdzie natomiast do juniorów młodszych Zjednoczonych Trzemeszno. 

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości