Bruno Kaźmierczak najpopularniejszy

Zakończony został IV Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca-Juniora Gminy Trzemeszno organizowany przez Gimnazjum w Trzemesznie wspólnie z Międzyszkolnym Klubem Sportowym, w którym rywalizowali zawodnicy do 18-ego roku życia. W tej edycji przez swoich trenerów zgłoszonych zostało 20 zawodników z czterech trzemeszeńskich klubów: KS Trzemeszno, MKS Trzemeszno, TLKS Zjednoczeni Trzemeszno oraz TTS Trzemeszno.

Głosowanie trwało od 10 listopada do 10 stycznia, a podsumowanie plebiscytu nastąpiło w piątek 29 stycznia podczas Balu Sportowca, który odbył się w Gościńcu "Liliowy Staw" w Małachowie koło Witkowa.

Ostatecznie Najpopularniejszym Sportowcem-Juniorem Gminy Trzemeszno w 2015 roku został zawodnik KS-u Trzemeszno - Bruno Kaźmierczak, który podczas głosowania uzyskał 1391 punktów. Podczas balu nagrodzona została czołowa piątką, a więc oprócz zwycięzcy nagrodzeni zostali kolejno Natalia Lisiecka (TTS Trzemeszno) - 1355 punktów, Norbert Odebralski (MKS Trzemeszno) - 1282 punkty, Wiktoria Trzcińska (KS Trzemeszno) - 1255 punktów oraz Bartosz Hęćka (MKS Trzemeszno) - 1217 punktów. Cała piątka otrzymała pamiątkowe statuetki, dyplomy oraz bony podarunkowe na zakup sprzętu sportowego.

Patronat nad plebiscytem objął burmistrz Trzemeszna - Krzysztof Dereziński, który podczas plebiscytu wręczył zawodnikom nagrody.

Oto jak prezentowała się czołowa dziesiątka plebiscytu:

1. Bruno Kaźmierczak (KS Trzemeszno) - lekkoatletyka - 1391 pkt.
2. Natalia Lisiecka (TTS Trzemeszno) - tenis ziemny - 1355 pkt.
3. Norbert Odebralski (MKS Trzemeszno) - piłka nożna - 1282 pkt.
4. Wiktoria Trzcińska (KS Trzemeszno) - lekkoatletyka - 1255 pkt.
5. Bartosz Hęćka (MKS Trzemeszno) - piłka nożna - 1217 pkt.
6. Julia Wojtaszak (TTS Trzemeszno) - tenis ziemny - 940 pkt.
7. Eryk Grzegorski (Zjednoczeni Trzemeszno) - piłka nożna - 841 pkt.
8. Mateusz Brauza (MKS Trzemeszno) - piłka nożna - 691 pkt.
9. Maksymilian Welzandt (MKS Trzemeszno) - piłka nożna - 650 pkt.
10. Hubert Wieliński (TTS Trzemeszno) - tenis ziemny - 542 pkt.

Po zakończeniu części oficjalnej rozpoczęła się rozrywkowa część Balu Sportowca, a więc zabawa taneczna, która trwała do białego rana. Organizatorem balu po raz kolejny był Międzyszkolny Klub Sportowy w Trzemesznie.