Dobry występ żaków w Inowrocławiu

28 listopada drużyna Żaków MKS Trzemeszno udała się do Inowrocławia, aby zagrać w turnieju halowym organizowanym przez Małego Piłkarza Inowrocław. W turnieju rywalizowało 10 zespołów, które w fazie grupowej grały systemem "każdy z każdym". Następnie każdy zespół zagrał jeszcze po 2 losowo dobrane spotkania z zespołami z grup przeciwnych. W końcowej klasyfikacji wszystkie zespoły mogły czuć się zwycięzcami, ponieważ nie prowadzono żadnych statystyk, tabel i wszyscy uczestnicy dostali równe medale, a drużyny puchary. Uhonorowano również najmłodszego zawodnika z każdej drużyny pamiątkową statuetką. W naszej drużynie był to Jakub Górny z rocznika 2010. W turnieju udział wzięły zespoły: Unii Janikowo, Chrobrego Gniezno, MKS Trzemeszno, DAP Toruń, Wisełki Solec Kujawski, Wisełki Bydgoszcz, AP Krygier Żnin oraz trzech drużyn Małego piłkarza Inowrocław. Każdy zespół rozegrał po 6 spotkań w całym turnieju. MKS Trzemeszno reprezentowali: Szymon Pietras, Jakub Pielichowski, Mateusz Dziel, Wojciech Walter, Mikołaj Górny, Kamil Łukomski, Filip Baran, Adrian Fabianek, Aleksander Jatczak, Jakub Górny, Jakub Filipiak, Bartosz Kubiak, Oskar Kolberg. Żaki pokazali się z bardzo dobrej strony, a ich gra była bardzo przyjemna dla kibiców. Poniżej podajemy wyniki naszej drużyny wraz ze strzelcami bramek.

Wyniki meczów:

MKS - Mały Piłkarz I 0-2

MKS - Chrobry 2-0 (Jatczak, Pietras)

MKS - DAP Toruń 3-0 (Łukomski 3)

MKS - Wisełka B-szcz 2-2 (Fabianek, Łukomski)

MKS - Mały Piłkarz II 0-1

MKS - Wisełka Solec Kuj. 3-0 (Pielichowski, Łukomski, Fabianek);

Już 5 grudnia zespół trenera Górnego, w lekko innym składzie, wystąpi w Mikołajkowym Turnieju w Janikowie, organizowanym przez miejscową Unię.