Wiosenne Turnieje Tenisowe

25 kwietnia w Trzemżalu i 27 kwietnia w Trzemesznie zorganizowane zostały Wiosenne Turnieje Tenisowe o puchar prezesa MKS Trzemeszno Sławomira Kupsia. Pierwszy z nich odbył się na nowej sali sportowej przy Szkole Podstawowej w Trzemżalu dla uczestników niedawno powołanej grupy tenisowej, drugi dla wszystkich młodych adeptów sekcji tenisowej TTS i MKS Trzemeszno na obiekcie OSiR Trzemeszno. W obydwu turniejach wzięło udział 33 tenisistów. W Trzemżalu zawody rozegrano w kategorii dziewcząt i chłopców.

Wśród dziewcząt kolejność była następująca:

1. Cieśielczyk Kinga

2. Sarnowska Jennifer

3. Bloch Julia

W kategorii chłopców:

1. Konopa Kamil

2. Pilichowski Jakub

3. Górny Mikołaj

4. Samarzewski Mariusz

5. Pawlak Kacper

6. Łuczak Antoni

7. Sarnowski Alan

W Trzemesznie do zawodów przystąpiło 23 zawodników z obydwu trzemeszeńskich klubów. Tym razem uczestnicy podzieleni zostali na trzy kategorie wiekowe. W pierwszej z nich dziewczęta klasy IV - V kolejność zdobytych miejsc:

1. Padzik Natalia

7. Pruszak Bartosz

8. Samarzewski Mariusz

9. Grzegorek Karol

Obserwując zawody stwierdzić należy wyraźny postęp techniczny u wszystkich uczestników zawodów, dużo meczy stało na wyrównanym poziomie, wiele emocji udzielało się zawodnikom jak i licznie zebranym rodzicom dopingującym w skupieniu swoje pociechy.

Dziękuję Prezesowi MKS Trzemeszno za ufundowane nagrody oraz p. Marianowi Lipińskiemu za pomoc sędziowską - powiedział po turnieju organizator turnieju Edmund Łukomski.

Powiązana galeria: