Rozpoczynamy sezon

Już dzisiaj rozgrywki ligowe sezonu 2015/2016 rozpoczynają zespoły piłkarskie MKS Trzemeszno. Jako pierwsi na boisku wyjdą trampkarze i orlicy. Wszystkie nasze drużyny w pierwszej kolejce zagrają na własnym boisku.

Trampkarze dzisiaj o 11:00 na stadionie miejskim podejmować będą zespół Mieszka I Gniezno. W II kolejce natomiast udadzą się na wyjazdowe spotkanie z Huraganem Pobiedziska. Ponadto rywalami naszego zespołu w lidze będą Piast Kobylnica, Unia Swarzędz oraz 1922 Lechia Kostrzyn.

Również zespół Mieszka Gniezno podejmować będą dzisiaj o 11:00 na orliku przy hali OSiR nasi orlicy. Ponadto ich rywalami będą: Koziołek Poznań, do którego udadzą się już w drugiej kolejce, Szkoła Futbolu Gniezno, Pelikan Niechanowo i 1922 Lechia Kostrzyn.

Najpóźniej do rozgrywek przystąpią młodzicy, którzy jutro o 11:00 na stadionie miejskim podejmować będą również gnieźnieńskiego Mieszka. W drugiej kolejce gościć będą natomiast w Swarzędzu, gdzie rywalizować będą z miejscowym Liderem. Ponadto swoje siły nasz zespół mierzyć będzie z Piastem Kobylnica, Płomieniem Nekla i 1922 Lechią Kostrzyn.

Wszystkim naszym drużynom życzymy powodzenia w nadchodzących rozgrywkach.