Żaki zwycięskie w Witkowie

Wczoraj, 11 lutego w Witkowie odbył się Turniej Feryjny dla dzieci rocznika 2008, organizowany przez Akademię Futbolu Witkowo '92. Udział wzięło 10 drużyn, które rywalizowały najpierw w dwóch grupach, a następnie systemem pucharowym o miejsca. Najmłodszym zespołem, który wystąpił w turnieju, była drużyna MKS Trzemeszno prowadzona przez Jacka Siwę. Zagrali w niej głównie zawodnicy z drużyny żaków 2009-2010, do których z rocznika 2008 dołączyli zawodnicy orlików Bartosza Górnego tj. Mateusz Dziel i Piotr Olszewski. Drużyna MKS-u pomimo że najmłodsza w turnieju, najpierw zdominowała zmagania w swojej grupie, a potem po dwóch dobrych spotkaniach pucharowych została mistrzem turnieju. Bardzo przyczynił się do tego sukcesu Mateusz Dziel, który z 6 bramkami na koncie został wyróżniony statuetką Króla Strzelców. Poniżej prezentujemy wyniki zespołu MKS Trzemeszno, klasyfikację końcową turnieju oraz skład zwycięskiej drużyny:

Mecze grupowe:

MKS - Pelikan Niechanowo 0-0

MKS - SP Przysiudy Września 1-0 (Dziel)

MKS - OKSiR Witkowo 3-0 (Dziel 3)

MKS - AF I Witkowo '92 2-2 (Dziel, Olszewski)

Półfinał: MKS - Chrobry Gniezno 0-0 k. 3-2 (Dziel, Olszewski, Górny)
Finał: MKS - Pelikan Niechanowo 2-0 (Wasiłowski, Dziel)

Klasyfikacja końcowa :

1. MKS Trzemeszno
2. Pelikan Niechanowo
3. Chrobry Gniezno
4. GKS Vitcovia Witkowo
5. Oranje Konin
6. Szkółka Piłkarska Waldemara Przysiudy
7. Akademia Futbolu 92 I
8. Akademia Futbolu 92 II
9. OKSIR Witkowo
10. Akademia Futbolu 92 III

Skład MKS Trzemeszno: Jakub Choniej, Mateusz Dziel, Jakub Górny, Jan Hadrich, Oliwier Liberkowski, Piotr Olszewski, Kacper Pawełczak, Oskar Płóciniak, Igor Średziński, Jan Wasiłowski, trener: Jacek Siwa.

Powiązana galeria: